Tom Clancy'den Jack Ryan

Genel Bakış

CIA analisti Jack Ryan ve yeni patronu James Greer, takip ettikleri bir dizi şüpheli parasal hareket sonucunda kendilerini, ABD ve müttefiklerine karşı dev bir saldırı planlayan bir terörist liderine karşı, Avrupa ve Orta Doğu'daki ölümcül bir kedi fare oyunun ortasında bulur.

Bölümler

 • 1
  Pilot60dk

  Dizinin ilk bölümünde CIA analisti Jack Ryan, deşifre ettiği şüpheli parasal hareketler sonucunda, patronu James Greer ile birlikte masa başından kalkıp yeni ve güçlü bir dünya tehdidini avlamak üzere sahaya inmek zorunda kalır. Hanin, evlerine gizemli bir yabancı getiren kocasının işlerini sorgulam

 • 2
  Fransız Bağlantısı60dk

  Jack ve Greer aldıkları yeni istihbaratla Paris’e giderler ve kaçak Süleyman’a bir adım daha yaklaşırlar. Hanin’in kocası, gizli görevine karşı daha da ketum bir tavırla evine dönerek karısını, ailesinin geleceğiyle ilgili şüpheye düşürür.

 • 3
  Siyah 2260dk

  Dron pilotu Victor, görevinin getirdiği büyük sorumluluğu kaldırmakta zorlanır. Jack ve Greer, Süleyman’ın kardeşini bulmak üzere Fransız İstihbaratıyla iş birliği yapar. Hanin, çocuklarının istikbali için tehlikeli bir karar vermek zorunda kalır.

 • 4
  Kurt60dk

  Jack ile Cathy gittikçe yakınlaşırken, Jack’in çifte hayatı sınava tabi tutulur. Süleyman'ın gövde gösterisi, ona yeni müritler kazandırır ve onu bir sonraki saldırısına bir adım yaklaştırır.

 • 5
  Onurun Sonu60dk

  Korkunç Paris kilise saldırısından sonra Jack ve Greer, Süleyman’ın hareketleri ardında daha derin bir strateji yattığını fark ederler, bu da Jack’i, ona sıra dışı bir tuzak kurmaya iter. Hanin özgürlük arayışında yeni zorluklarla yüzleşir.

 • 6
  Kaynak ve Yöntemler60dk

  Jack ve Greer, onları Süleyman’a götürebilecek çok değerli bir hedefin izini bulabilmek için Türk bir suçluyu kullanınca Jack’in ahlaki değerleri sınanır. Hanin takipçilerinden kaçmaya ve kızlarını korumaya çalışır. Cathy, çok daha korkunç bir şeyin habercisi olabilecek yeni bir tür Ebola virüsü sal

 • 7
  Oğlan60dk

  Jack ve Greer, Süleyman’ı yakalamak için üstlerini bir yer saldırısına ikna etmeye çalışır. Jack’in çifte hayatı önemli bir ilişkisine mal olur.

 • 8
  İnşallah60dk

  Jack ve Greer, Süleyman’ın bir sonraki saldırısının Amerikan topraklarında olmasından korkmaktadır. Onu nasıl durduracaklarını bulmak zorundadırlar yoksa korkunç bir felaket riskiyle karşı karşıya kalacaklardır.

Yorumlar 0
Yorum yapabilmek için giriş yapman gerekli!Buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsin.
Listelenecek yorum bulunamadı. İlk yorumu sen atmaya nedersin?
Grup Kapak
Grup AdıGrup Adı

Grup Yöneticisi

Grup Bilgileri
Grup Resimleri
Grup Sosyal Bağlantıları
Grup Ayaları
 • Paylaşım

  Sadece grup yöneticileri paylaşım yapabilir

 • Gizlilik

  Sadece üye olanlar grubu görebilir