Süpermen ve Lois

Genel Bakış

Clark Kent ve Lois Lane sadece meslektaş değil aynı zamanda evli bir çifttir. Çalışan ebeveyn olmanın tüm stres ve baskısı ile boğuşan Clark ve Louis, çocuklarını en iyi şekilde yetiştirmeye çalışır. Çocukları için daha basit bir yaşam kurmak isteyen çift bu yüzden Smallville'e geri döner.

Bölümler

 • 1
  1. Bölüm - Pilot44dk

  İki erkek çocuğu yetiştirme işini zorlaştıran Clark ve Lois, oğulları Jonathan ve Jordan'ın büyüdükçe babalarının Kriptonlu süper güçlerini miras alıp alamayacaklarıyla da ilgilenmelidir. Bazı Kent aile işlerini yürütmek için Smallville'e dönen Clark ve Lois, aynı zamanda Clark'ın ilk aşkı olan yere

 • 2
  2. Bölüm - Miras44dk

  Smallville'deki yeni hayatlarına alışan Lois ve Clark, oğullarından biriyle ilgili önemli bir karar alır. Bu sırada Lois ve Morgan Edge arasında gerilim yükselmeye başlar. Son olarak, Lana Lang Cushing Kent ailesini barbekü için davet eder.

 • 3
  3. Bölüm - Duvar Çiçeği Olmamanın Avantajları44dk

  Clark, bir aile kahvaltısı sırasında Kripton tarihinin bir kısmını Jordan ve Jonathan'la paylaşır. Bu sırada Lois ve Chrissy, Morgan Edge hakkındaki gerçeği ortaya çıkarmak için daha derine iner.

 • 4
  4. Bölüm - Düzensiz44dk

  Lise futbol maçında tribünlerde otururken Lois ve Chrissy, Morgan Edge'in Belediye Başkanı Dean ve Kyle Kushing ile sohbet ederken sudan çıkmış balıkları fark eder ve ikisi, kasabayı kazanmak için bu samimiyetsiz hareketi hemen görür. Bu arada Clark, bir belediye binası toplantısında Lois'e yardım e

 • 5
  5. Bölüm - Smallville'in En İyisi44dk

  Smallville, Martha'nın ölümünden bu yana ilk Hasat Festivalini kutlarken, Clark'a annesinin onun için ne ifade ettiği hatırlatılır ve onun ölümünü atlatmasına yardımcı olacak bir ders alır. Bu sırada Lois, Morgan Edge'in soruşturmasında bir atılım yapar. Son olarak, Kyle Lana ile yeniden bağlantı ku

 • 6
  6. Bölüm - Kırılmış Güven44dk

  Clark, Jordan'ın futbol oynamasına izin verme kararını yeniden gözden geçirir. Bu arada, Lois'in Morgan Edge ile ilgili devam eden araştırması, beklenmedik bir müttefike güvenmesini gerektirir.

 • 7
  7. Bölüm - Çelik Adam44dk

  Clark, yeni bir güçle boğuşan Jordan'a yardım etmekte zorlanır. Bu arada Lois, Clark'ın yardımını ister ve bu da sürpriz bir karşılaşmaya yol açar.

 • 8
  8. Bölüm - Anahtarı Tut44dk

  Clark, Lois'in bir kırılma noktasına geldiğini fark ettikten sonra yardım için uzanmasını teşvik eder. Bu sırada Jonathan kendini tehlikeli bir durumda bulur. Son olarak, Kyle Sarah'ı okuldaki müzikal revü için seçmelere teşvik eder.

 • 9
  9. Bölüm - Önemli Konular44dk

  Chrissy ve Clark, Smallville'in Morgan Edge için önemini anlamak için bir araya geliyorlar.

 • 10
  10. Bölüm - Annee, Neredesin?44dk

  Kyle garip davranmaya başlayınca Lana, Lois ve Clark'a ulaşır. Bu arada, Jonathan Jordan'a açılır. Son olarak, Sarah annesini her zaman babasını korumakla suçladıktan sonra dışarı fırlar.

 • 11
  11. Bölüm - Tuhaf Olaylar Arasında Kısa Bir A44dk

  Clark, Morgan Edge hakkında şaşırtıcı bir keşifte bulunur.

 • 12
  12. Bölüm - Ölüm Vadisi İçinden44dk

  Lois ve John Henry Irons, Morgan Edge'i durdurmanın en iyi yolu üzerinde anlaşamıyorlar. Bu arada Jonathan, Jordan'ı babalarının yerini belirlemeye yardımcı olmak için güçlerini geliştirmesi için odaklanmaya teşvik eder. Son olarak, aramaya yardımcı olması için eski bir arkadaş getirilir.

 • 13
  13. Bölüm - Arıza Güvenliği44dk

  Superman, Morgan Edge'i ziyaret eder. Bu arada, Lois ve Chrissy bir hikaye üzerinde birlikte çalışırlar. Son olarak, Jonathan çok stresli bir okul gününde hoş bir oyalama bulur.

 • 14
  14. Bölüm - Eradicator44dk

  Lois, Sarah ile yakınlaşmaya devam ederken Jordan için endişeleniyor. Bu sırada Clark, Lana'yı ziyaret eder. Son olarak, Jonathan, John Henry ile giderek daha fazla zaman geçiriyor.

 • 15
  15. Bölüm - Kripton'un Son Oğulları44dk

  Superman'in en kötü kabusu canlanır ve Lois, Leslie Larr ile yüzleşir. Bu arada, Lana, Kyle ve Sarah General Lane'e yardım etmek için kalmayı kabul ederler.

Yorumlar 0
Yorum yapabilmek için giriş yapman gerekli!Buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsin.
Listelenecek yorum bulunamadı. İlk yorumu sen atmaya nedersin?
Grup Kapak
Grup AdıGrup Adı

Grup Yöneticisi

Grup Bilgileri
Grup Resimleri
Grup Sosyal Bağlantıları
Grup Ayaları
 • Paylaşım

  Sadece grup yöneticileri paylaşım yapabilir

 • Gizlilik

  Sadece üye olanlar grubu görebilir