Star Trek: Strange New Worlds

Genel Bakış

Star Trek: The Original Series’in öncesince geçecek olan bir Star Trek prequel’i. Federasyon Gemisi Enterprise (Atılgan)’ın Kaptan Kirk’ten önceki kaptanı olan Kaptan Christopher Pike ve ekibinin hikayelerini konu ediniyor

Bölümler

 • 1
  Garip Yeni Dünyalar54dk

  Pike'ın subaylarından biri, Yıldız Filosu için gizli bir görevdeyken kaybolduğunda, Pike kendi kendini empoze ettiği sürgünden çıkmak zorunda kalır. Kendisine verilen geleceğin vizyonuyla ne yapması gerektiği ile mücadele ederken, subayını nasıl kurtaracağını belirlemeli.

 • 2
  Kuyruklu Yıldızın Çocukları54dk

  Bir araştırma görevindeyken, U.S.S. Atılgan, bir kuyruklu yıldızın üzerinde yaşanılan bir gezegene çarpacağını keşfeder. Kuyruklu yıldızı yeniden yönlendirmeye çalışırlar, ancak kuyruklu yıldızın buzlu yüzeyine gömülü eski bir uzaylı kalıntısının bir şekilde onları engeller; Dış görev ekibi kalıntın

 • 3
  İlirya'nın Hayaletleri54dk

  U.S.S. Atılgan, gemiyi kasıp kavuran bir salgınla karşılaşır. Bir tedavi bulmaya çalışırken sakladığı bir sırla yüzleşmek zorunda olan Bir Numara Una Chin-Riley dışında tüm ekip birer birer aciz kalır.

 • 4
  Memento Mori54dk

  Bir koloni gezegenine rutin bir tedarik görevindeyken, U.S.S. Atılgan bilinmeyen bir kötü niyetli gücün saldırısına uğrar. Pike, krizle yüzleşmek için tüm yüreğini ve deneyimini ortaya koyuyor, ancak güvenlik görevlisi, düşmanla geleneksel Yıldız Filosu yöntemleriyle başa çıkılamayacağı konusunda on

 • 5
  Spock Amok54dk

  Spock ve Kaptan Pike'ın alışılmadık bir uzaylı türüyle yaptığı önemli müzakerelerin ortasında, Spock'ın kişisel bir ziyareti olduğunda...

 • 6
  Bizi Acının Ulaşamadığı Yere Kaldırın54dk

  Pastoral bir gezegene yönelik bir tehdit, Kaptan Pike'ı hayatının kayıp aşkıyla yeniden bir araya getirir. Onu ve bilimsel kutsal çocuğu bir komplodan korumak için Pike yardım teklif eder ve geçmişinin çözülmemiş duygularıyla yüzleşmek zorunda kalır.

 • 7
  Sakin Fırtına54dk

  Tehlikeli bir insani görevdeyken, U.S.S. Atılgan, çeyreğin en ölümcül uzay korsanıyla iç karartıcı bir oyununa düşüyor.

 • 8
  Elysian Krallığı54dk

  U.S.S. Atılgan, mürettebatı bir peri masalına hapseden yabancı bir bilince ev sahipliği yapan bir nebulada sıkışıp kalır.

 • 9
  Gezinen Herkes54dk

  U.S.S. Atılgan mürettebatı, iniş ekibi aç bir düşmanla çorak bir gezegende mahsur kaldığında iblisleriyle ve korkunç canavarlarla yüz yüze gelir.

 • 10
  Bir Merhamet Kalitesi54dk

  Kaptan Pike, kaderinden nasıl kaçacağını bulduğunu düşünürken, gelecekteki benliği tarafından ziyaret edilir ve ona eylemlerinin sonuçlarını gösterir.

Yorumlar 0
Yorum yapabilmek için giriş yapman gerekli!Buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsin.
Listelenecek yorum bulunamadı. İlk yorumu sen atmaya nedersin?
Grup Kapak
Grup AdıGrup Adı

Grup Yöneticisi

Grup Bilgileri
Grup Resimleri
Grup Sosyal Bağlantıları
Grup Ayaları
 • Paylaşım

  Sadece grup yöneticileri paylaşım yapabilir

 • Gizlilik

  Sadece üye olanlar grubu görebilir