Friends

Genel Bakış

1990'ların Manhattan'ında iş hayatının, aşkın ve gündelik yaşamın zorluklarıyla uğraşan 20'li yaşlarda üçü kadın, üçü erkek altı kişilik yakın arkadaş gurubunun komik maceraları.

 • 1
  Pilot Bölüm25dk

  Her şeyin başladığı yer burası ... Rachel, Barry'yi nikah masasında bırakır, çeteyle tanışır ve Monica'nın yanına taşınır. Bu arada Monica, "Şarapçı" Paul'la yatar ve Ross lezbiyen olduğu için boşandığı karısı Carol’un yasını tutar.

 • 2
  Sonogram25dk

  Ross, Carol’un hamile olduğunu öğrenir ve ultrasona giderler. Rachel düğünde terk ettiği Barry’e yüzüğünü vermeye gidince nedimesiyle birlikte olduğunu öğrenir.

 • 3
  Başparmak25dk

  Chandler tekrardan sigara içmeye başlar. Monica kendisinin sıkıldığı ancak arkadaşlarının hoşlandığı sevgilisinden ayrılmak ister. Dürüst Phoebe, bankasının ona kendisine ait olmayan para vermesi gerçeğiyle başa çıkmaya çalışır.

 • 4
  George Stephanopoulos25dk

  Joe ve Chandler, Carol’u özleyen Ross’u hokey maçına götürürler ama Ross hala ayrılığın yasını tutmaktadır. Kızlar ise evde takılırlar.

 • 5
  Doğu Alman Çamaşır Deterjanı25dk

  Ross, hayatında kendi çamaşırını hiç yıkamamış Rachel'i çamaşırhaneye götürür. Chandler, kafede Janice’den ayrılmaya çalışır. Joe, eski sevgilisini kazanabilmek için Monica'yı yeni sevgilisi gibi davranması için kandırır.

 • 6
  Popo25dk

  Chandler evli bir kadınla ilişkine devam edip etmemekte kararsızdır. Joe, Al Pacino’nun popo dublörü olarak işe başlar. Monica ise arkadaşlarına dört dörtlük bir kişiliği olmadığını kanıtlamaya çalışacaktır.

 • 7
  Elektrik Kesintisi25dk

  Şehirdeki elektrik kesintisi sırasında ekip Monica ve Rachel'in evinde takılır. Ross, Rachel’a açılmaya uğraşır. Chandler ise bankamatikte "Victoria's Secret" modeli Jill Goodacre ile mahsur kalır.

 • 8
  Büyükanne İki Kez Ölüyor25dk

  Ross ve Monica arkadaşlarıyla büyükannelerinin cenazesine giderler. Chandler işyerinde gay zannedildiğini öğrenir.

 • 9
  Underdog Kaçıyor25dk

  Ross, Carol’un karnındaki bebeği ile konuşmaya gider. Monica ekip için hazırladığı ilk Şükran Günü yemeğini yakar. Joe ilk modellik işini alır.

 • 10
  Maymun25dk

  Ekip, yılbaşı partisine sevgililerini getirmemek için bir anlaşma yapar ama Ross hariç herkes bunu bozar. Ross yalnızlığını gidermek için Monica hariç herkesin hayran kaldığı Marsel adında bir maymun alır. Phoebe, Minsk'teki bursundan vazgeçerek onunla kalmayı düşünen yeni erkek arkadaşı utangaç fiz

 • 11
  Bayan Bing25dk

  Monica ve Phoebe kaza geçirip komaya girmesine neden oldukları yakışıklı adamı ziyaret ederler. Ross, New York'a gelen Chandler’in annesi ile öpüşür. Bunu gören Joe, Ross'a Chandler ile konuşması gerektiğini söyler.

 • 12
  Bir Düzine Lazanya25dk

  Rachel, Phoebe’e asılan Paulo’dan ayrılır. Joe ile Chandler yemek masası almak için çıktıkları alışverişten langırt masası alarak dönerler. Çocuğu doğana kadar cinsiyetini öğrenmek istemeyen Ross hariç herkes bebeğin cinsiyetini öğrenir.

 • 13
  Memeler25dk

  Chandler, kazayla Rachel’in göğüslerini görünce Rachel ödeşmek ister. Joey ziyarete gelen babasının annesini aldattığını öğrenir. Ekip kendileri hakkında rahatsız edici doğru değerlendirmeler yapan Phoebe'nin yeni erkek arkadaşı, Roger’ı itici bulur.

 • 14
  Şeker Kalpler25dk

  Joe'nin kız arkadaşı, Chandler’a arkadaşı-Janice ile kör randevu ayarlar. Ross, Sevgililer Günü'nde komşusu ile romantik bir randevuya gider. Dokuz sene sonra çıktığı bu ilk randevuda gittiği restoranda Susan ve Carol ile karşılaşır. Phoebe, Rachel ve Monica ise Sevgililer Günü'nü evde eski erkek a

 • 15
  Kafası Güzel Adam25dk

  Chandler beş senenin sonunda işinden terfi alır. Monica, restoranında işe girmek istediği adam için evde yemek hazırlar, adam ise kafası dumanlı bir şekilde yemeğe gelir. Ross, güzel iş arkadaşı ile yemeğe çıkar.

 • 16
  İki Kısımlı Hikaye (1)25dk

  İşte kovmasını istedikleri kişi uzun zamandır hoşlandığı kadın çıkınca Chandler zor anlar yaşar. Monica, Marsel’in İspanyolca’ya çevirdiği televizyonun ayarlarını eski haline getirmeye çalışırken, Rachel uzun zamandır ertelediği yılbaşı süslerini sökerken ayağını burkar. Joey, Phoebe’nin ikizi Ursul

 • 17
  İki Kısımlı Hikaye (2)25dk

  Chandler, işte kovması gereken kadın ile çıkar. Rachel burkulan ayağını için Monica ile hastaneye gider ve sigortası olmadığı için Monica’ymış gibi davranır. Yalanı sürdürerek tanıştıkları doktorlar ile yemeğe çıkarlar. Joey, Phoebe’nin ikizi Ursula ile çıkar. Ancak Ursula Joey’e söylemeden ondan ay

 • 18
  Poker25dk

  Rachel yeni bir iş görüşmesine gider. Ross'un normalde uysal olan tavırları, kızların erkeklere karşı oynadığı pek de arkadaşça olmayan bir poker oyununda ortadan kalkar.

 • 19
  Maymun Firarda25dk

  Rachel’in, göz kulak olduğu Marcel kaçınca ekip apartmanda onu aramaya başlar. Ross, Rachel ile baş başa kaldığı sırada ona karşı olan hislerini açıklamaya karar verir. Ancak tam bu sırada Rachel'ın eski nişanlısı Barry, aniden ortaya çıkıp Rachel’e onu hâlâ sevdiğini söyler.

 • 20
  Alçak Ortodontist25dk

  Rachel ve Barry yeniden çıkmaya başlarlar, ancak Barry, Rachel'ın baş nedimesi olmasını isteyen Mindy ile nişanlıdır. Rachel bir süre sonra Barry ile nişanlıyken Mindy ve Barry'nin bir ilişkisi olduğunu öğrenir ve iki kadın Barry ile yüzleşmeye karar verir. Bu arada, hoşlandığı kadın telefonlarına c

 • 21
  Sahte Monica25dk

  Monica'nın kredi kartı çalınınca, Phoebe ve Rachel ile birlikte hırsızı yakalamaya karar verir. Ancak kadını bulduklarında Monica onunla arkadaş olur. Joey, kulağa daha az “İtalyanca” gelen sahne adı bulmak için arkadaşlarından yardım ister. Ross cinsel yönden hırçınlaşan maymununu hayvanat bahçesin

 • 22
  Berbat Bir Durum25dk

  Monica çıktığı adamın reşit olmadığını öğrenir. Rachel'ın Joey ve Chandler hakkında erotik rüyalar görmesi Ross'u kıskandırır. Phoebe geçici olarak Chandler'ın sekreterliğini yapmaya başlayınca artık iş yerindekilerin patron olduğu için Chandler’ı sevmediğini öğrenir.

 • 23
  Doğum25dk

  Ekip, Carol’un doğumu için hastaneye gider. Ross ve Susan, Carol'a kimin daha fazla yardım edebileceği konusunda tartışmaktan vazgeçemeyince Phoebe, aralarındaki problemleri çözmeleri için ikisini de bir dolaba sokar ancak üçü de Carol bebeği doğurmak üzere olduğu sırada dolapta kitli kalır. Rachel

 • 24
  Rachel Gerçeği Öğreniyor25dk

  Joey'nin yeni kız arkadaşı onunla yatmak istemesine karşın Joey katıldığı doğurganlık çalışmasından dolayı kız arkadaşının bu isteğini yerine getiremez. Rachel'ın doğum günü partisi sırasında Chandler yanlışlıkla Ross'un ona aşık olduğunu ağzından kaçırır. Rachel ise Ross'la arkadaş olmaktan fazlası

Yorumlar 0
Yorum yapabilmek için giriş yapman gerekli!Buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsin.
Listelenecek yorum bulunamadı. İlk yorumu sen atmaya nedersin?
Grup Kapak
Grup AdıGrup Adı

Grup Yöneticisi

Grup Bilgileri
Grup Resimleri
Grup Sosyal Bağlantıları
Grup Ayaları
 • Paylaşım

  Sadece grup yöneticileri paylaşım yapabilir

 • Gizlilik

  Sadece üye olanlar grubu görebilir