Bosch

Genel Bakış

Bosch (Titus Welliver), Los Angeles Polis Departmanı cinayet masası dedektifidir. Bir seri katilin cinayet suçlaması ile mahkemede yargılanması sırasında, dedektifimiz 13 yaşındaki bir çocuğun cinayetini çözmeye çalışmaktadır. Dizi, Michael Connelly'nin çok satan kitap serisine dayanmaktadır. (18 yaş ve üzeri için uygundur)

 • 1
  Noel Zamanı45dk

  Michael Connelly’nin romanlarından uyarlanmıştır. LAPD cinayet masası dedektifi Harry Bosch (Titus Welliver), seri katil zanlısı vurmaktan yargılanır. Bu arada bir çocuk ile ilgili faili meçhul bir dava Bosch’u geçmişiyle yüzleştirir. İşe yeni gelen Julia Brasher (Annie Wersching) Bosch’un dikkatini

 • 2
  Kayıp Işık45dk

  Rutin bir trafik kontrolü ölümcül tehdit olan bir sanığı ortaya çıkarırken Bosch ve J. Edgar (Jamie Hector) kemik davasında umut verici bir ipucunu takip eder. Brasher ile ilişkisi gelişmeye başlamışken Bosch, davası yüzünden Emniyet Müdür Yardımcısı Irving (Lance Reddick) ile tartışır. Katil sanığı

 • 3
  Mavi Din45dk

  Kemik davasının genç kurbanının kimliği ortaya çıktıktan sonra Bosch ve J. Edgar çocuğun ailesinin sorunlu dünyasına çekilirler. Bosch’un davası ilerler ve Brasher ile ilişkisi yön almaya başlar. Ve Raynard Waits ile gergin bir yüzleşme Bosch’u her şeyi tekrardan düşünmeye zorlar.

 • 4
  Fugazi45dk

  Kemik davası ailenin karanlık geçmişini ortaya çıkarır. Bosch’un davası karara yaklaşırken kendisine tuzak kurma ihtimali olan Waits ile birlikte bir geziye çıkar. Baş döndüren olaylar dizisi, şehir çapında hummalı bir insan avına dönüşür ve Bosch tekrardan güç bir durumda kalır.

 • 5
  Annesinin Oğlu45dk

  Raynard Waits olayı ilerlerken Emniyet Müdür Yardımcısı Irving, Bosch’u kenara alır. Dedektif kemik davasını çözmeye odaklanır – tehlikeli bir kedi fare oyununa yakalanana kadar.

 • 6
  Uzun Yıllar45dk

  Bosch genç kızı Maddie’yi görmek için ve bir zamanlar yetenekli bir adli profil uzmanı olan eski karısı Eleanor Wish’ten Waits’in iç yüzünü anlamak için Las Vegas’a gider. Los Angeles’ta Waits tehditlerine arka çıkarak Bosch ile alay etmektedir. Kemik davasında bir görgü tanığı ile yapılan soruşturm

 • 7
  Kayıp Çocuklar45dk

  Bosch mesleki ve kişisel çalkantılarını idare etmekte zorlanırken geçmişinden gelen bir ses Waits davası hakkında çok önemli ipuçları bulmasına yardım eder. Tehlike artarken rahatsız Waits ölümcül bir plan yapar.

 • 8
  Yüksek Alçak45dk

  Bosch eski karısı ile ittifak kurar. Emniyet Müdür Yardımcısı Irving emniyet müdürlüğünün hatta muhtemelen şehrin bile geleceğini şekillendirecek anlaşmalar yapar. Waits’in Bosch üzerindeki rahatsız edici odağı artar.

 • 9
  Sihirli Kale45dk

  Kemik cinayetinin gerçek hikâyesi nihayet ortaya çıkar. Bu durum Bosch’un başını belaya sokar ve LAPD çok gerilir. Bosch’un acı dolu geçmişi onu Waits ile hesaplaşmaya bodoslama götürür.

 • 10
  Biz ve Onlar45dk

  Bosch, Waits ile olan karşılaşmasının sonuçları ile yüzleşmek zorundadır. Bu arada kızının beklenmedik ziyareti sayesinde beraber biraz vakit geçirirler. Kemik soruşturmasının ardından Bosch’un işi tehlikededir ve bir kez daha birden kendini dışarıda bulur.

Yorumlar 0
Yorum yapabilmek için giriş yapman gerekli!Buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsin.
Listelenecek yorum bulunamadı. İlk yorumu sen atmaya nedersin?
Grup Kapak
Grup AdıGrup Adı

Grup Yöneticisi

Grup Bilgileri
Grup Resimleri
Grup Sosyal Bağlantıları
Grup Ayaları
 • Paylaşım

  Sadece grup yöneticileri paylaşım yapabilir

 • Gizlilik

  Sadece üye olanlar grubu görebilir